(ФОТО) СЕКОЈА ЧЕСТ ЗА ХРАБРОСТА: Како една баба ги мие прозорците

Една баба од Загреб на многу екстремен начин одлучила да ги мие прозорците, и во тој момент некој ја фотографирал и ја објавил...

Исповед на самохрама мајка. Со години немам секс.

„Немам дури ни размислувано на оваа тема. Со сите други работи што ми се случија во животот, лесно беше да се заборави на...

НЕЗНААТ ДА ЛАЖАТ: Тие се најискрените хороскопски знаци

Тие немаат влакна на јазикот, а вистината секогаш ќе ви ја кажат во лице, без преправање. Додека некои знаци знаат да ја премолчат...

Недолично однесување: Ученик и стави корпа врз глава на професорката

Живееме во еден модерен свет каде што времето е навистина сменето од порано. Меѓутоа, за жал многу работи во ова модерно време се...

Дневен хороскоп (17.03.2018) Сабота

Овен (21.03 – 20.04) Станувате многу неосетливи, заинтересирани сте само за спроведување на ред и дисциплина. Во односот со партнерот потребна е апсолутна...

Најновиот моден тренд за пролет 2018 пристигна од блогерките

На самиот крај на зимата, познатите модни блогери го претставија најновиот стилски трик за одбележување на пролетните месеци. Исто како и претходните сезони, слоевите...

Решена вечната дилема: Што е постаро, кокошката или јајцето?

Што настанало прво – кокошката или јајцето? Ова прашање е едно од најчестите поставувани низ историјата, а луѓето често го одбираат одговорот „јајце“,...

Им било судено: Маж нашол фотографија од сопругата сликана 11 години пред да се...

Брачна двојка вели дека нивната врска бикла „запишана во ѕвездите“, откако мажот се видел себеси на една нејзина фотографија од пред 18 години,...

ВИКЕНД ХОРОСКОП (17 – 18 МАРТ, 2018)

Овен Ве нервираат луѓето што постојано ви кажуваат дека секогаш може да сметате на нив, да се јавите кога ви е потребно и...

Секси сопруга на руски политичар се соблече гола – се гледаме на избори

Во рускиот град Аркхагеласкграѓаните добија посебен вид на охрабрувањеда излезат на претседателските избори на 18 март во вид на разголена фотографија. Јулија Диатлова, сопруга...

НАЈНОВИ